17 października 2019 Udostępnij

Wyjątkowa karma dla Twojego kota BRIT

Firma BRIT pochodzi z Czech. Specjalizuje się w produkowaniu wysokiej jakości karmy dla kotów i psów. Działa na tym rynku od wielu lat, przez co może poszczycić się bogatą tradycją i doświadczeniem. Obecnie staje się coraz popularniejsza również na polskim rynku. Trudno jest się temu dziwić, bowiem produkty te odznaczają się wysoką jakością i są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Karma Brit 

Ze względu na niskie ceny, karmę BRIT cenią sobie właściciele dużych psów, które siłą rzeczy potrzebują ogromnych ilości jedzenia. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić na kupowaniu karmy, a jednocześnie dbać o wysoką jakość jedzenia swojego zwierzaka. W ofercie producenta znajdują się trzy linie produktów, z których każda zawiera karmę zarówno dla kotów, jak i psów. Każda karma jest oczywiście przygotowana z myślą o zwierzakach w konkretnym wieku – znajdziemy tu produkty zarówno dla szczeniąt, młodych psów jak i nieco starszych osobników. Ponadto trzeba zawsze podawać zwierzęciu taką karmę, która pasuje do jego wagi. Jest to niezwykle ważne, bowiem różne produkty posiadają zupełnie odmienne wartości odżywcze. Te przeznaczone dla cięższych i mniej aktywnych psów różnią się od tych, które stworzono z myślą o lekkich psiakach które prowadzą bardzo aktywny tryb życia. Podawanie psu nieodpowiedniej karmy może doprowadzić go do poważnych problemów zdrowotnych czy nadwagi – trzeba zatem szczególnie na to uważać.

Karma BRIT dla kota

Tak wyraźny podział jest widoczny jedynie w przypadku karmy dla psów. Karma dla kotów jest bardziej jednolita, ale nadal posiada doskonale dobrany, zbilansowany skład. Znajdziemy tu produkty stworzone dla małych kociaków jak i dla dorosłych osobników. Oba są dostępne w dwóch wersjach – jedna karma została przygotowana z kurczaka, druga z łososia. Dodatkowym produktem jest karma przystosowana do potrzeb kotów po sterylizacji.

Brit Premium – karmy suche

Karmy dla kotów i psów dostępne obecnie na polskim rynku są niezwykle zróżnicowane. Można znaleźć wśród nich produkty o najróżniejszej jakości. W przypadku produktów z najniższej półki, zwanych karmami ekonomicznymi lub marketowymi, trzeba liczyć się z najsłabszym składem. Są one co prawda tanie, ale wcale nie muszą być korzystne dla organizmu naszego pupila. Jeśli zatem ktoś chce naprawdę dobrze dbać o zdrowie swojego zwierzaka i zapewnić mu długie życie wolne od poważnych dolegliwości, powinien zdecydować się na karmę premium.

jaka karma dla kota?

Trzeba oczywiście liczyć się z nieco większymi wydatkami na taką karmę, ale jednocześnie jest to doskonała inwestycja. Otrzymujemy tu całkowitą pewność co do tego, że wybrana przez nas karma posiada starannie dobrany skład. Będzie ona dostarczała zwierzakowi wszystkich składników odżywczych, jakie tylko potrzebne są jego organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

Karma BRIT dla kota - opinie 

Karma Brit Premium, jak sama nazwa wskazuje, zalicza się do tych produktów z wyższej półki. Producent bardzo mocno postarał się, aby każdy rodzaj karmy przeznaczony dla psów w określonym wieku czy wadze posiadał osobny, starannie dopasowany skład. Przeanalizowano w tym celu wszystkie potrzeby danych grup zwierzaków i ustalono, jakie składniki są dla nich najlepsze. Znajdziemy tu produkty przeznaczone dla psa w każdym wieku. Brit Premium Adult Extra Large to karma dla dużych, masywnych psów które potrzebują mnóstwo energii. Premium Junior Small to z kolei produkt przeznaczony dla szczeniaków należących do mniejszych ras. W ofercie znajdują się inne karmy, na przykład przeznaczone dla bardzo aktywnych i ruchliwych psów. KArmy Brit psotykają się z pozytywnymi opiniami wsórd właścicieli zwierząt. 

Producent zadbał również o potrzeby psów, które z powodu problemów żołądkowych nie powinny jeść mięsa z kurczaka. W takim przypadku można wybrać karmę na bazie jagnięciny.

Brit karma mokra dla kota

Właściciele kotów mają tu nieco mniejszy wybór, ale i tak każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego czworonoga. Karmy dla kotów są podzielone przede wszystkim ze względu na wiek zwierzaka. Do tego inne karmy przeznaczone są dla typowych kanapowców, a inne dla bardziej ruchliwych kotów które prowadzą aktywniejszy tryb życia. Oprócz karmy suchej w ofercie dostępne są również saszetki z karmą mokrą.

Redakcja ZOO Portal

Komentarze (0)