21 listopada 2017 Udostępnij

Aquael - produkty z myślą o Twoim akwarium

Początki działalności firmy AQUAEL sięgają roku 1984, kiedy to została ona założona. To właśnie w tamtych latach nastąpił niezwykle duży wzrost zainteresowania akwarystyką na całym świecie. Oprócz tego jednak, w latach 80-tych, w sprzedaży dostępnych było wyjątkowo mało akcesoriów przeznaczonych dla miłośników akwarystyki, dlatego AQUAEL szybko odniosła sukces.

Obecnie, AQUAEL zalicza się do grona największych na świecie firm zajmujących się wytwarzaniem produktów na potrzeby wielbicieli akwarystyki, choć jej oferta jest ciągle poszerzana. W tym momencie, zatrudnia ona ponad 500 pracowników i korzysta z najnowocześniejszych maszyn, znajdujących się w zakładach produkcyjnych AQUAEL. Aktualnie, w ofercie firmy znajduje się ponad 12000 produktów różnego typu, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów pasjonujących się właśnie tą dziedziną.

Aquael

Korzystając z produktów oferowanych nam przez firmę AQUAEL możemy się zaopatrzyć tak naprawdę we wszystko to co może być przydatne, gdy decydujemy się na założenie własnego akwarium słodkowodnego albo stawu ogrodowego. Jej produkty pozwolą nam również odpowiednio zadbać o nie w późniejszym czasie. Dzięki temu, że oferta AQUAEL jest nieustannie rozwijana, coraz nowocześniejsze i praktyczniejsze produkty tego typu mogą trafić w ręce miłośników akwarystyki morskiej oraz terrarystyki.

Aquael Shrimp set smart 

 

Aquael Shrimp set smart

To jednak nie wszystkie działania jakie podejmuje firma AQUAEL, aby zapewnić swoim klientom najwyższej jakości produkty i jak najszerszą ich gamę. Obecnie zajmuje się ona bowiem rozwijaniem energooszczędnej linii oświetlenia o nazwie ECOLIGHT. Oprócz tego, nasze zainteresowanie mogą także wzbudzić zestawy dla krewetek SHRIMPSET czy zestaw REEF. AQUAEL stworzyła również miniaturowe zestawy tego rodzaju o nazwie NANO REEF, dzięki którym założenie nawet bardzo małych akwariów morskich stanie się znacznie prostsze.

Jak można się domyślić, podczas projektowania swoich produktów, firma AQUAEL stawia przede wszystkim na to, aby były one jak najbardziej praktyczne, ułatwiając nam tym samym realizowanie naszej pasji. Oprócz tego jednak, AQUAEL stara się także dbać o nasze środowisko naturalne, dlatego ogromny nacisk kładzie również na to, aby oferowane przez nią wyroby miały proekologiczne walory. Stąd też, produkty sygnowaną marką AQUAEL, poza wysoką jakością wykonania, cechują się również niskim zużyciem energii.

Redakcja ZOO Portal

Komentarze (0)